Независне новине: Пореска управа ФБиХ прикупила је у прва четири мјесеца ове године 986,98 милиона КМ пореских прихода, што је за 38,7 милиона или четири одсто више у односу на исти период прошле године.

У структури наплаћених порезних прихода највише је наплаћено по основу доприноса за пензијско-инвалидско осигурање, здравствено осигурање и осигурање за случај незапослености (709 милиона КМ), што је за 27 милиона или четири одсто више у односу на исти период прошле године.

У Пореској управи наводе да је повећана и наплата других пореских прихода који су износили 277, 99 милиона КМ.

https://kirinyaga.go.ke/ussd-platform/ https://wordpressdemo.webkul.com/wordpress-social-login/product/woocommerce-gimme-the-money-zipper-hoodie/ https://kirinyaga.go.ke/public-notices/ https://kirinyaga.go.ke/wezesha-kirinyaga/ https://kirinyaga.go.ke/departments/ https://kirinyaga.go.ke/jobs-careers/ https://wordpressdemo.webkul.com/marketplace-subscriptions/ https://wordpressdemo.webkul.com/woocommerce-amp/ https://budalpiknik.com/paket-wisata/ https://budalpiknik.com/blog/ https://pulaubet303apk.com/ https://tenleytownmainstreet.org/history/ https://tenleytownmainstreet.org/subscribe/ https://tenleytownmainstreet.org/specials/ https://bclnginfo.com/main/tags/water/ https://tenleytownmainstreet.org/apartments-residences/