Ured koordinatora za reformu javne uprave u saradnji sa projektom “EU za reformu javne uprave” (EU4PAR)  i koordinatorima za reformu javne uprave u Federaciji Bosne i Hercegovine, Republici Srpskoj i Brčko distriktu Bosne i Hercegovine organizuje 17. i 18. jula u hotelu Hills u Sarajevu diskusiju o nacrtu Revidiranog akcionog plana Strateškog okvira za reformu javne uprave 2018 – 2027. godine.

Ovo je četvrta, a ujedno i završna, radionica o nacrtu dokumenta te je predviđeno učešće članova nadzornih timova u oblasti reforme javne uprave iz Vijeća ministara Bosne i Hercegovine, Vlade Federacije Bosne i Hercegovine, Vlade Brčko distrikta Bosne i Hercegovine i Vlade Republike Srpske.

Najavljena radionica bit će posvećena i procjeni troškova usaglašenih aktivnosti, a prvog dana očekuje se učešće i predstavnika nevladinog sektora.

Očekivani rezultati rasprave omogućit će finaliziranje prvog nacrta Revidiranog akcionog plana.

https://www.raca.rs/obavestenje-5/ https://www.raca.rs/rs-kontakt/ https://www.raca.rs/вести/ https://wordpressdemo.webkul.com/wordpress-social-login/product/woocommerce-gimme-the-money-zipper-hoodie/ https://wordpressdemo.webkul.com/marketplace-subscriptions/ https://wordpressdemo.webkul.com/woocommerce-amp/ https://liceojuanramonjimenez.edu.co/comunidad/ https://liceojuanramonjimenez.edu.co/program/ https://liceojuanramonjimenez.edu.co/contacto/ https://wordpressdemo.webkul.com/woocommerce-shopify-connector/product/beanie/